Kontakt

MUDr. Lenka Khailová
Karla Hynka Máchy 592/4
500 02 Hradec Králové

Ordinace a objednávky procedur:

+420 608 265 910
khailova.l@seznam.cz

CRYOMAX

Z technických důvodů dočasně mimo provoz

Zbavte se nechtěných tuků pomocí přístroje  CRYOMAX , který má všechny tyto metody. Úspěchy se zaručeně dostaví.

Provozní doba: Pondělí až čtvrtek od 13:00 hodin, dle objednání.

Ceník

Cena aplikace – 1. ošetření … 319 Kč  (60 min.)

Cena aplikace – 4. ošetření … 1.100 Kč (60 min.)

CRYOMAX

Certifikovaný  přístroj na trhu kombinující 4 nejznámější metody na odbourávání tělesného tuku, formování postavy a rejuvenaci obličeje v jednom. Využívá nejnovější metodu kombinace kryolipolýzy a elektroforézy najednou. Dále je vybaven bipolární a multipolární radiofrekvencí a lipo ultrazvukovou kavitací. Výhoda oproti konkurenčním přístrojům je, že se s ním dá pracovat i s tenčí tukovou vrstvou.

Aplikátor kryolipolýzy a elektroforézy

Kryolipolýza způsobuje předčasnou smrt tukových buněk díky snížení teploty pod práh jejich životaschopnosti. Následně jsou odbourány tělesným metabolismem. Kryolipolýza je kombinována s elektroforézou pro vyšší účinnost terapie. Je vhodná pro formování postavy především u větších tukových vrstev.

Aplikátor ultrazvukové kavitace

Klasická ultrazvuková kavitace s novou funkcí frequecy auto-tracking(přesné doladění frekvence aplikátoru) pro zvýšení efektivity přenosu energie do tkáně. Je vhodná pro formování postavy u středních a větších tukových vrstev v oblastech mekkých tkání.

Aplikátor radiofrekvence

Nejšetrnější metoda na odbourávání všech druhů tukových vrstev a rejuvenaci tkáně za pomoci krátkovlnného radiofrekvenčního vlnění díky jeho vedlejšímu tepelnému efektu. Tukové buňky jsou za pomoci tepla přirozeně tělem metabolizovány. Přístroj je vybaven dvěma aplikátory Multi-polárním pro tělo a Bi-polárním na obličej a hůře přístupné plochy.

 

Ošetření se podle potřeby opakuje za 10-14 dní. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který usnadňuje odbourání a vyplavení destruované tkáně. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě několik týdnů po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje. Metodu je možné provádět během celého roku.

 

Pro zvýšení účinku lze kombinovat s kavitací nebo radiofrekvencí. Pro perfektní výsledek je nutný pitný režim a dále je vhodné dodržování stravovacího a pohybového režimu.

 

Kromě autorizovaných přístrojů (například Cryo Max, Cryolipo, Cool V-7 aj.) existují i neautorizované přístroje, na jejichž výrobu nebyla udělena licence držitelem ochranné známky.

KRYOLIPOLÝZA

Řízené ochlazování tukových buněk bez poškození okolní tkáně. Tuková buňka je citlivá na chlad, k jejímu narušení dochází již při 4°C. Přístroj pracuje při 0°C.

 

Tuková buňka se působením chladu rozpadá ( dochází k apoptóze). Odumírání je postupné a pozvolné a tím nedochází ke zvýšení cholesterolu ani triglyceridů.

 

Účinky jsou patrné za 3-4 měsíce, ale už při prvním ošetřeníé dochází k úbytku tukové tkáně až o 25%.

KAVITACE

Liposukce 3. Generace

Využívá se ultrazvuková hlavice pro zahřátí tukových buněk a následného vyplavení tuku z tukové buňky skrze její membránu a to do hloubky 1,5cm. Ultrazvukové vlny rozbíjí podkožní tuk, který je díky metabolickému cyklu odveden z těla ven.
Pro rychlejší odbourávání je doporučen zvýšený pitný režim a zvýšení pohybu.

RADIOFREKVENCE

Metoda destrukce tukové tkáně, která nastává působením tepla na tukovou buňku. Na vyloučení obsahu a zbytků tukové buňky z těla se následně podílejí lymfatická a oběhová soustava.

 

Účinky kryolipolýzy, kavitace a radiofrekvence:

 • redukce tukových polštářků – snížení tukových buněk o 25%
 • odstraňnuje celulitidu
 • formuje problematické části
 • má srovnatelné výsledky s klasickou liposukcí
 • zaručuje trvalé výsledky
 • nevyžaduje žádné speciální diety a omezení

Kontraindikace:

 • těhotenství, kojení
 • srdeční onemocnění
 • kovové  implantáty  v místě ošetření
 • nemoc jater a ledvin
 • onkologická onemocnění
 • epilepsie
 • diabetes léčený inzulinem
 • akutní kožní onemocnění v místě ošetření
 • akutní infekční onemocnění
 • trombóza, léky na ředění krve, ateroskleróza, krvácivé stavy
 • nedoporučuje při menstruaci a ani při extrémní obezitě